Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Apartament Terazzas de Golf
Hiszpania
Hiszpania
Caesars Resort
Cypr Północny
Cypr Północny
Apartament w Parques Del Conde
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie
Apartament w Pebble Beach
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie
The Hill
Turcja
Turcja
Wille Nova
Turcja
Turcja
Paradise Park
Tajlandia
Tajlandia

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

White Sands
Boa Vista, Wyspy Zielonego Przylądka
Apartament Ilość pokoi: 1 - 3
od  35-75 m²
166.450,00 EUR

Gwarancja zyskow 5% w roku 1-wszym, 6% w roku 2-gim, 7% w roku 3-cim

Wkrotce otwarcie resortu!

Zniewalający urok Wysp Zielonego Przylądka

Położona na Oceanie Atlantyckim u zachodnich wybrzeży Afryki i zaledwie jedna godzinę na południe od Wysp Kanaryjskich, Wyspy Zielonego Przylądka składają się z dziesięciu większych wysp i pięciu małych wysepek.

To wspaniale miejsce, gdzie słonce zawsze świeci, a orzeźwiający powiew wiatru pomaga utrzymać ciepły klimat przez cały rok. To wyjątkowe i tętniące życiem miejsce w którym mieszają się kultury Afryki i Europy.

To miejsce zostało niedawno zaklasyfikowane przez Lonely Planet (wydawnictwo przewodników turystycznych) w pierwszej trojce jako jedno z wyjątkowych do zwiedzania miejsc w 2011 roku, a według www.Expedia.com (amerykański portal podróżniczy) jest ono w pierwszej dziesiątce.

Wyspy Zielonego Przylądka są najbliższymi Europie wyspami "tropikalnymi", a obecnie przezywają wyraźne ożywienie w turystyce, tak jak wyspa Sal z międzynarodowym lotniskiem Zielonego Przylądka, który stanowi ponad 60% całkowitej turystyki kraju. Słynna również z gościnności ludzi, ta wyspa stała się miejscem odpoczynku wielu turystów chcących odpocząć i rozkoszować się słońcem.

Wzrost popularności wyspy Zielonego Przylądka i popyt na luksusowe nadmorskie nieruchomości, przyciągnął wielu zagranicznych inwestorów z Europy i całego świata chcących zainwestować w tym wyjątkowym kraju, który oferuje wspaniale walory ekonomiczne, polityczne oraz środowiskowe dla rozwoju turystyki.

Potencjał inwestycyjny Wysp Zielonego Przylądka

Tętniące życiem Wyspy Zielonego Przylądka oferują niezrównane możliwości oraz znaczne i długotrwale zyski z inwestycji.

  • Wzrost turystyki w 115% w roku 2000 *
  • Rozwój sektora turystyki jest kluczowym czynnikiem gospodarczym, oczekiwany wzrost w tym roku 5%**
  • Doskonały klimat: temperatury od 25° do 30°
  • Bezpośrednie loty są dostępne z wielu europejskich krajów i miast na całym świecie
  • Lot z wielu miast Europy zajmuje tylko 5 i pół godziny - dużo bliżej niż na Karaiby i bez zmęczenia lotem, tzw. "jet lag".
  • Wyspy słynące z najlepszych plaż na świecie
  • Bardzo stabilny politycznie z szybko rozwijająca się gospodarka
  • Ścisłe przepisy i kontrole środowiskowe dla rozwoju turystycznego

Od 2000 roku Republika Zielonego Przylądka doświadcza spektakularny wzrost w turystyce. Przepis na ten sukces jest prosty: wspaniałe plaże, przyjazna kultura, całoroczne słońce i nieco ponad pięć godzin z większości miast Europy, bezpośrednie loty z Londynu, Manchester, Birmingham i Glasgow, wielu niemieckich lotnisk, a także wielu innych miast w Europie i poza nią. Z Warszawy loty z przesiadka w Lizbonie.

Z powodu coraz większej liczby turystów odwiedzających Wyspy Zielonego Przylądka i ponieważ ta liczba cały czas szybko wzrasta każdego roku, zapotrzebowanie na wysokiej jakości nieruchomości znacznie przewyższa podaż, co stwarza doskonałe warunki dla inwestycji.

Inwestujący w nieruchomości w resorcie Llana Beach Hotel nie tylko będą korzystać z doskonałej długoterminowej rentowności i wysokich zysków z najmu, ale jest to także rodzaj inwestycji, o jakiej inne rynki wschodzące mogą tylko pomarzyć.

Inwestowanie w nieruchomości na Wyspach Zielonego Przylądka jest również zabezpieczone dzięki rygorystycznym przepisom, zezwalając jedynie na budowanie niskiej zabudowy o małej gęstości zabudowy, dzięki czemu to nie tylko zachowa oryginalny charakter Wysp, ale i zabezpiecza i chroni przed nadmiernym rozwojem, co zapewnia ochronę inwestycji na lata.

Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl