Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Apartament w centrum Marbelli
Hiszpania
Hiszpania
Apartament w Pebble Beach
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie
Casa Modena - w centrum historycznej dzielnicy w Pizzo
Włochy
Włochy
The Fives
Kamienica w Dubrowniku
Chorwacja
Chorwacja
Sunset Beach Residence VIP
Turcja
Turcja
Dom na wyspie Ciovo!
Chorwacja
Chorwacja
O nas
Witamy w portalu Nieruchomości za Granicą firmy Sun Invest International. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie rynku nieruchomości zagranicznych, jesteśmy firmą która oferuje ekspertyzę i poradę inwestorom, którzy oczekują wysokich zysków z inwestycji; osobom, które poszukują domu wakacyjnego, jak również klientom którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli oczekują wysokich zysków z zakupionej nieruchomości, korzystając z niej podczas wakacji lub długiego weekendu. Siedziba SunInvest

Nieruchomości za Granicą oferuje najwyższy standard opieki nad klientem począwszy od szybkiej odpowiedzi na Państwa pytania, poprzez szczerą poradę, aż po serwis po zakupie nieruchomości. Z tego też względu wielu naszych klientów powraca do nas, aby zakupić kolejne nieruchomości. Co więcej,  Nieruchomości za Granicą nie pobiera prowizji od kupujących, tylko rozliczamy się ze stroną sprzedającą.

Nasze doświadczenie i ekspertyza pozwala nam starannie selekcjonować deweloperów z którymi współpracujemy. Przy ich wyborze opieramy się na ich wieloletnim doświadczeniu, reputacji oraz wysokiej jakości wykończenia nieruchomości.

Nieruchomości za Granicą jest międzynarodową firmą, która sprzedaje nieruchomości klientom na całym świecie. Nasi klienci pochodzą z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Irlandii, Francji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Dubaju), Indii, Omanu, Jordanu, Rosji, Białorusi, Nigerii, itp.

Portal Nieruchomości za Granicą jest zawsze pierwszy w otrzymywaniu informacji o nowych projektach. Dzięki temu nasi klienci zakupują nieruchomości po najniższych cenach. Pomożemy Państwu wybrać nieruchomość według Państwa kryteriów i poradzimy który kraj posiada duży potencjał inwestycyjny. Doradzimy jaka jest procedura zakupu, podatki i prawo w danym kraju.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór nieruchomości inwestycyjnych. Posiadamy duży wybór nieruchomości z tzw. gwarancją wynajmu, dzięki której wynajem nieruchomości oraz zysk są gwarantowane przez deweloperów.
Jest to doskonała oferta dla poważnych inwestorów, którzy nie mają czasu zajmować się nieruchomością osobiście i których interesuje tylko zysk.
Drugi rodzaj inwestycji to nieruchomości przy zakupie których oferowana jest zniżka. W naszej ofercie posiadamy nieruchomości już wybudowane oraz nieruchomości w trakcie budowy, tak więc każdy znajdzie dla siebie to, co mu odpowiada najbardziej.

Ceny nieruchomości które posiadamy w ofercie zaczynają się już od EUR 10,000, dzięki czemu nawet młodych ludzi stać na zakup własnej nieruchomości za granicą.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy, że będzie to dla Państwa miłe doświadczenie, a proces zakupu nieruchomości nieskomplikowany i bezstresowy.