Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Azul Beach faza 2
Hiszpania
Hiszpania
San Javier Park
Hiszpania
Hiszpania
La Chapelle
Francja
Francja
The Hill
Turcja
Turcja
Pinars de Murada I
Hiszpania
Hiszpania
Apartament w Pebble Beach
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie
NovoGolf
Hiszpania
Hiszpania

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

White Sands
Boa Vista, Wyspy Zielonego Przylądka
Apartament Ilość pokoi: 1 - 3
od  35-75 m²
166.450,00 EUR

Gwarancja zyskow 5% w roku 1-wszym, 6% w roku 2-gim, 7% w roku 3-cim

Wkrotce otwarcie resortu!

Zniewalający urok Wysp Zielonego Przylądka

Położona na Oceanie Atlantyckim u zachodnich wybrzeży Afryki i zaledwie jedna godzinę na południe od Wysp Kanaryjskich, Wyspy Zielonego Przylądka składają się z dziesięciu większych wysp i pięciu małych wysepek.

To wspaniale miejsce, gdzie słonce zawsze świeci, a orzeźwiający powiew wiatru pomaga utrzymać ciepły klimat przez cały rok. To wyjątkowe i tętniące życiem miejsce w którym mieszają się kultury Afryki i Europy.

To miejsce zostało niedawno zaklasyfikowane przez Lonely Planet (wydawnictwo przewodników turystycznych) w pierwszej trojce jako jedno z wyjątkowych do zwiedzania miejsc w 2011 roku, a według www.Expedia.com (amerykański portal podróżniczy) jest ono w pierwszej dziesiątce.

Wyspy Zielonego Przylądka są najbliższymi Europie wyspami "tropikalnymi", a obecnie przezywają wyraźne ożywienie w turystyce, tak jak wyspa Sal z międzynarodowym lotniskiem Zielonego Przylądka, który stanowi ponad 60% całkowitej turystyki kraju. Słynna również z gościnności ludzi, ta wyspa stała się miejscem odpoczynku wielu turystów chcących odpocząć i rozkoszować się słońcem.

Wzrost popularności wyspy Zielonego Przylądka i popyt na luksusowe nadmorskie nieruchomości, przyciągnął wielu zagranicznych inwestorów z Europy i całego świata chcących zainwestować w tym wyjątkowym kraju, który oferuje wspaniale walory ekonomiczne, polityczne oraz środowiskowe dla rozwoju turystyki.

Potencjał inwestycyjny Wysp Zielonego Przylądka

Tętniące życiem Wyspy Zielonego Przylądka oferują niezrównane możliwości oraz znaczne i długotrwale zyski z inwestycji.

  • Wzrost turystyki w 115% w roku 2000 *
  • Rozwój sektora turystyki jest kluczowym czynnikiem gospodarczym, oczekiwany wzrost w tym roku 5%**
  • Doskonały klimat: temperatury od 25° do 30°
  • Bezpośrednie loty są dostępne z wielu europejskich krajów i miast na całym świecie
  • Lot z wielu miast Europy zajmuje tylko 5 i pół godziny - dużo bliżej niż na Karaiby i bez zmęczenia lotem, tzw. "jet lag".
  • Wyspy słynące z najlepszych plaż na świecie
  • Bardzo stabilny politycznie z szybko rozwijająca się gospodarka
  • Ścisłe przepisy i kontrole środowiskowe dla rozwoju turystycznego

Od 2000 roku Republika Zielonego Przylądka doświadcza spektakularny wzrost w turystyce. Przepis na ten sukces jest prosty: wspaniałe plaże, przyjazna kultura, całoroczne słońce i nieco ponad pięć godzin z większości miast Europy, bezpośrednie loty z Londynu, Manchester, Birmingham i Glasgow, wielu niemieckich lotnisk, a także wielu innych miast w Europie i poza nią. Z Warszawy loty z przesiadka w Lizbonie.

Z powodu coraz większej liczby turystów odwiedzających Wyspy Zielonego Przylądka i ponieważ ta liczba cały czas szybko wzrasta każdego roku, zapotrzebowanie na wysokiej jakości nieruchomości znacznie przewyższa podaż, co stwarza doskonałe warunki dla inwestycji.

Inwestujący w nieruchomości w resorcie Llana Beach Hotel nie tylko będą korzystać z doskonałej długoterminowej rentowności i wysokich zysków z najmu, ale jest to także rodzaj inwestycji, o jakiej inne rynki wschodzące mogą tylko pomarzyć.

Inwestowanie w nieruchomości na Wyspach Zielonego Przylądka jest również zabezpieczone dzięki rygorystycznym przepisom, zezwalając jedynie na budowanie niskiej zabudowy o małej gęstości zabudowy, dzięki czemu to nie tylko zachowa oryginalny charakter Wysp, ale i zabezpiecza i chroni przed nadmiernym rozwojem, co zapewnia ochronę inwestycji na lata.

Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl