Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Apartament Terazzas de Golf
Hiszpania
Hiszpania
Emerald Park
Turcja
Turcja
Apartament YourHome
Czarnogóra
Czarnogóra
Taya Park Residence
Turcja
Turcja
Nowy apartament w Bar
Czarnogóra
Czarnogóra
Arenales Playa
Hiszpania
Hiszpania
The Fives

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Dunas Beach Resort
Sal, Wyspy Zielonego Przylądka
Willa Ilość pokoi: 2-6
od  47-160 m²
20.000,00 GBP

WYPRZEDANE! PODOBNE NIERUCHOMOŚCI DOSTĘPNE W RESORCIE LLANA BEACH HOTEL ORAZ WHITE SANDS!


Zainwestuj w Dunas Beach Resort & Spa, ceny za udział zaczynają się już od GBP 20.000!


Deweloper gwarantuje zyski z inwestycji w wysokości 7% przez okres 2 lat dla:

1) udziałów w cenie £20.000 (1/10 udziału w apartamencie 2-pokojowym), bez możliwości korzystania z apartamentu.

2) udziałów w cenie £40.000 (1/5 udziału w apartamencie 2-pokojowym). Kupujący otrzyma możliwość korzystania z apartamentu przez 1 tydzień rocznie na użytek własny przez okres 10 lat w jednym z trzech resortów dewelopera.

3) przy zakupie pełnej nieruchomości w cenie EUR 189.950- 299.950 za apartament 4-pokojowy. Możliwość korzystania z apartamentu przez 5 tygodni w roku od otwarcia resortu (otwarcie pod koniec 2013r.), do tego czasu właściciel będzie miał na użytek 1 tydzień w resorcie Tortuga Beach Resort and Spa.

Dunas Beach Resort

Zlokalizowany przy pięknej biało-piaszczystej plaży Ponta Preta i mniej niż 20 minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Sal, kompleks Dunas Beach Resort jest luksusowym resortem z wysokiej jakości nowo wybudowanymi willami i apartamentami. Doskonale położenie i wzrastająca popularność Wysp Zielonego Przylądka to świetna inwestycja dla każdego wymagającego inwestora.

Dunas Beach Resort – doskonała inwestycja w pięknej lokalizacji

Położony w pięknym otoczeniu i mniej niż 20 minut jazdy do międzynarodowego lotniska w Sal, kompleks, Dunas Beach Resort jest jednym z najbardziej luksusowych kompleksów z nowo wybudowanymi willami i apartamentami.

Zapierająca dech w piersiach lokalizacja wraz z jej pięknymi biało-piaszczystymi plażami Ponta Preta i oraz bliskosc miasteczka Santa Maria, kompleks Dunas Beach Resort zadowoli wymagających inwestorów i wczasowiczów w tym coraz to bardziej popularnej części Wysp Zielonego Przylądka.

Dunas Beach Resort jest budowany mając na uwadze najmniejsze szczegóły, począwszy od architektury każdej nieruchomości, aż po ich eleganckie otoczenie. Resort położony jest na powierzchni 147,000 m² , z czego zabudowa będzie na tylko 20% całkowitej powierzchni kompleksu, dzięki czemu powstaje tu ok. 695 luksusowych nieruchomości. W tym wliczając 13 super-luksusowych jednopoziomowych willi położonych przy samej plaży- każda z prywatnym basenem – oraz 54 luksusowe dwupoziomowe 4-pokojowe wille. Dodatkowo będzie tu 628 luksusowych apartamentów dwu-, trzy-, lub cztero-pokojowych oraz baseny i inne udogodnienia w tym tereny relaksacyjne.

Wszystkie nieruchomości położone są pomiędzy pięknie zaprojektowanymi ogrodami, basenami i ścieżkami. Do udogodnień należą luksusowy 5* Hotel z udogodnieniami dla wszystkich willi i apartamentów: 2 hotelowe restauracje, dodatkowa restauracja przy basenie, elegancki bar winny oraz piano bar, dwa bary przy basenach, luksusowe SPA oraz siłownia, korty tenisowe oraz sklepy. Dodatkowo w sąsiedztwie znajduje się pole golfowe.

Dunas Beach resort jest najszybciej sprzedającym się kompleksem na wyspie Sal w historii. Kompleks jest doskonalą inwestycja dla tych którzy chcą otrzymywać wysokie zyski z wynajmu, odsprzedać w przyszłości lub po prostu kupić dom wakacyjny.

Udogodnienia w Dunas Beach Resort:

 • Piękna lokalizacja w pierwszej linii brzegowej
 • Rzadka zabudowa kompleksu, tylko 20% powierzchni będzie zabudowana
 • 13 luksusowych jednopoziomowych 6-pokojowych willi położonych przy samej plaży
 • 54 luksusowych 2 poziomowych 4-pokojowych willi z prywatnymi basenami
 • 628 apartamentów dwu-, trzy- i cztero-pokojowych
 • Baseny i miejsca relaksacyjne
 • Pięknie zaprojektowane ogrody
 • Luksusowy 5* Hotel
 • Możliwość wynajmu willi i apartamentów
 • 2 restauracje hotelowe
 • 2 dodatkowe restauracje przy basenie (1 obsługująca hotel – 1 obsługująca apartamenty)
 • Elegancki Bar Winny i Piano Bar
 • Dwa bary przy basenie (1 obsługujący hotel – 1 obsługujący apartamenty)
 • Luksusowe SPA oraz najwyższej klasy siłownia
 • Korty tenisowe

Wyspy Zielonego Przylądka – nowy raj gdzie warto zainwestować w luksus

Wyspy Zielonego Przylądka to miejsce które postrzegane jest przez wielu międzynarodowych deweloperów, jako perełka i możliwość doskonałych inwestycji.

Niesamowity archipelag 10 tropikalnych wysp, a każda mająca inny urok i czar, Wyspy Zielonego Przylądka leżą na Oceanie Atlantyckim, 450km na zachód od Senegalu na wybrzeżu afrykańskiego kontynentu i 1000 km na południe od Wysp Kanaryjskich.

Piękne, piaszczyste plaże. Urzekające widoki. Czyste powietrze i środowisko. Fascynujące miejscowe restauracje. Słońce przez 365 dni w roku. Suchy, umiarkowany klimat, z temperatura pomiędzy 22-30ºC czyli jeszcze przyjemniejszym klimatem niż ten, który oferują Wyspy Kanaryjskie. Wyspy Zielonego Przylądka oferują wszystko.

Co więcej, lot trwa tylko 5.5 do 6 godzin z większości krajów Europy, a różnica w czasie to tylko 1h. Dlatego często mówi się o Wyspach Zielonego Przylądka, jak o Karaibach Europy.

Lokalny rząd Republiki Zielonego Przylądka bardzo wspomaga zagraniczne inwestycje i pomaga rozwijającej się turystyce. Lokalna waluta to Escudo – Cape Verde Escudo (CVE) – zapewnia stabilność będąc zależną od waluty Euro.

Tak wiec z szybkim i łatwym dojazdem i wszystkimi atrakcjami wyjątkowego raju, Wyspy Zielonego Przylądka oferują niesamowity potencjał jako inwestycja, pod wynajem lub jako dom wakacyjny.

Wyspa Sal – perła w koronie Wysp Zielonego Przylądka

Wyspa Sal – najbardziej rozwinięta i popularna z wszystkich wysp archipelagu Wysp Zielonego Przylądka – jest na dobrej drodze ku temu, aby stać się jedna z najbardziej popularnych miejsc wakacyjnych świata.

Regularne loty z większości krajów europejskich do międzynarodowego lotniska w Sal, dają wielu turystom możliwość wypoczynku pośród krystalicznie czystego morza, niekończących się białych plaż, oraz korzystania z wielu sportów wodnych oraz klubów nocnych, które wyspa ma do zaoferowania.

Wyspa Sal ma tylko 30km długości i 12km szerokości i mówi się o niej jak o perełce tropikalnych wysp. Czarujące miasteczko Santa Maria to główny resort wraz z wieloma restauracjami przy plaży, sklepami, oraz uroczym ryneczkiem jak również muzykami grającymi klasyczna muzykę Zielonego Przylądka. Inne atrakcje to miasteczko Espargos wraz z jego sklepami, barami i restauracjami oraz słone jezioro wulkaniczne Pedra de Lume jak i port Palmeria.

Sal jest w samym sercu inwestycyjnego boomu, który ma miejsce na Wyspach Zielonego Przylądka. Rzad dużo inwestuje, aby stworzyć nowoczesne, światowej klasy turystyczne resorty. Dzieki rozwijającej się infrastrukturze, rosnącej liczbie połączeń lotniczych oraz lotów czarterowych, coraz to bardziej luksusowych udogodnień dla turystów, 5* hotelom, dwom polom golfowym zaprojektowanym przez Ernie Els, oraz planom aby wybudować luksusowa Marine, biura podróży szukają coraz to więcej miejsc noclegowych, aby ulokować tam swoich turystów.

Wyjątkowa mieszanka natury i rozwoju wyspy sprawiają, ze Sal jest najlepszym wyborem spośród pozostałych wysp Zielonego Przylądka i nigdy wcześniej nie było lepszej możliwości, aby zainwestować w tym pięknym kraju.

Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl